Animeler

Genç Jack Sullivan ve arkadaşları bir zombi kıyametinin ortasında kalır. Hayatta kalmaları için savaşmak zorundalardır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Mark Hamill, Nick Wolfhard, Bruce Campbell, Keith David, Rosario Dawson
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi
Bir devlet kurumu, genç sürücü Tony Toretto ve heyecan peşindeki arkadaşlarını gizli kimlikle yasa dışı bir yarış çetesine sızıp casusluk yapmaları için işe alır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Camille Ramsey, Tyler Posey, Luke Youngblood, Charlet Chung, Manish Dayal
Tür : Aile, Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera, Çocuklar
Yapımcılığını Houghton Mifflin Harcourt'un üstlendiği animasyon dizisinin hikayesi; Carmen'in geçmişine samimi bir bakışla yaklaşacak. İzleyiciler sadece maceralarını izlemekle kalmayıp Carmen Sandiego'nun kim olduğunu ve nasıl süper bir hırsız olduğunu da detaylı bir şekilde öğrenmiş olacak. Finn Wolfhard (Stranger Things), Carmen'in baş yardakçısı ve arkadaşı Player karakterine sesini verecek. 1980'lerin popüler bilgisayar oyunu serisi "Where in the World Is Carmen Sandiego?" ile ortaya çıkan ve daha çok PBS'te 1991-1995 yılları arasında Greg Lee'nin sunduğu yarışma programı ile bilinen karakterin bu yeni versiyon dizisinin ilk sezonu 22'şer dakikalık 20 bölümden oluşacak. Houghton Mifflin Harcourt ve DHX Media ortaklığında hazırlanan animasyonda Duane Capizzi (The Batman) yardımcı baş yapımcı ve showrunner olarak görev yapıyor. Baş yapımcı koltuğunda CJ Kettler (The Tick), yapımdan sorumlu yönetici konumunda ise Caroline Fraser bulunuyor.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Gina Rodriguez, Finn Wolfhard, Mary Elizabeth McGlynn, Michael Goldsmith, Kari Wahlgren
Tür : Animasyon, Çocuklar
Bir ölüm büyücüsünün sihirli Idhun'u ele geçirmesinin ardından iki ergen dünyalı, Dünya'daki Idhunlu mültecileri öldürmek için gönderilen bir suikastçıyla mücadele eder.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Itzan Escamilla, Michelle Jenner, Nico Romero, Sergio Mur, Carlos Cuevas
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Ethan, kalbini çıkarıp alan Ejderha'yı alt etmek için işe koyulur, ancak iblislerle savaştıkça insanlığından daha da uzaklaşır.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yuichi Nakamura, Nana Mizuki, Miyuki Sawashiro, Yûko Sanpei, Suzuko Mimori
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
(IMDb: 8.0)
Aggretsuko izle, 2019 Yapımı Aggretsuko dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Müteşekkir ofis işinden bıkkın olan Red Panda Retsuko, günlük mücadeleleriyle işten sonra karaoke'ye giderek death metal söyler ve metalin dibina vurur. Bu şekilde gün boyunca yaşadğı zorlukları aşmaya çalışır.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : , , , ,
Tür : Animasyon, Komedi
(IMDb: 6.7)
BAKI izle, 2018 Yapımı BAKI dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Ana karakter Baki Hanma, dünyadaki en güçlü dövüşçü olan Yujiro Hanma yani babasını geçmek için yoğun bir antrenman yapar. Dünyanın en sert ve vahşi beş idam mahkûmu, Baki'yle yüzleşmek için toplanır. Amaçları yenilgiyi tatmaktır-- Benzersiz güçleri ve yetenekleri onları hayattan bıktırmıştır, ve şu anda onları ezmek ve yerle bir etmeyi uman Baki'nin peşindedirler. Bu krizde, diğer yeraltı dövüş sanatları savaşçıları Baki'nin tarafında dövüşmek için toplanırlar: Kaoru Hanayama, Gouki Shibukawa, Retsu Kaioh, ve Doppo Orochi. Sert idam mahkûmları ve Baki ile arkadaşları arasındaki destansı dövüş mücadelesi başlar!
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : , , , ,
Tür : Aksiyon, Animasyon, Dram, Macera, Suç
Violet Evergarden izle, 2018 Yapımı Violet Evergarden dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Oto anı oyuncakları, kişilerin konuşmalarını ve duygularını kaydetmesi gereken mekanik oyuncaklardır. İlk olarak Dr. Orlando'nun eşini mutlu etmek için yaptığı bu oyuncaklar, çalışma mekanizması öğrenildikten sonra şirketler tarafından halka satılır. Zamanla çeşitli gruplar otomatik anı oyuncaklarına askeri operasyonlarda kullanılabilecek fonksiyonlar da yükler. İşte Violet Evergarden da bu oyuncaklardan birisidir. Büyüleyici güzelliğiyle Violet, hızla en popüler oto anı oyuncağı haline gelir.
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Yui Ishikawa, Daisuke Namikawa, Takehito Koyasu, Kouki Uchiyama, Aya Endo
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 7.3)
BNA izle, 2020 Yapımı BNA dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Bir rakun canavarına dönüşen Michiru, Anima Şehrinin özel bölgesi içindeki kurt canavarı Shirou'nun yardımıyla sığınmak istiyor ve cevap veriyor. -
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sumire Morohoshi, Yoshimasa Hosoya, Maria Naganawa, Kaito Ishikawa, Gara Takashima
Tür : Aksiyon, Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Macera
Saiki Kusuo no Psi Nan izle, 2016 Yapımı Saiki Kusuo no Psi Nan dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Saiki Kusuo, telepati ve telekinezi dahil, envai çeşit süper güce sahiptir. Kulağa müthiş gibi gelse de, Kusuo'nun deneyimlerine göre süper güçler öyle sanıldığı kadar ahım şahım şeyler değildir. Kendisi, can sıkıcı yeteneklerine rağmen, normal bir hayat sürmeye çalışır.
Yapım Yılı : 2016
Oyuncular : Hiroshi Kamiya, Haruka Tomatsu, Ai Kayano, Daisuke Ono, Shimazaki Nobunaga
Tür : Animasyon, Bilim Kurgu, Fantazi, Komedi