Kore Dizileri

(IMDb: 7.6)
Beklenmedik bir seçim hayatınızla ilgili her şeyi değiştirebilir. Cha Joo Hyuk bir bankada çalışıyor ve beş yıldır Seo Woo Jin ile evli. Bir gün garip bir olay olur, Joo Hyuk hayatını ve etrafındakileri beklenmedik şekillerde etkileyen bir karar verir. Aniden, Woo Jin ve en iyi arkadaşı Yoon Joong Hoo ile yaşadığı hayat gitti ve çok farklı bir hayat sürüyor. İlk aşkı Lee Hee Won, yeni hayatına nasıl katkıda bulunacak? Ve eski hayatını geri almak mümkün olacak mı?
Yapım Yılı : 2018
Oyuncular : Ji Sung, Han Ji-min, Jang Seung-jo, Kang Han-na, Cha Hak-yeon
Tür : Bilim Kurgu, Dram, Fantazi
(IMDb: 5.7)
Şehir efsanelerini ele alan bu korku antoloji dizisinde, şehre gecenin karanlığı çöktüğünde gölgeler ve ruhlar canlanıyor.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Han Soo Ah, Song Chae-yun
Tür : Gizem
Lucifer izle, 2015 Yapımı Lucifer dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Sıra dışı bir yeteneğe sahip bir hemşire, bir lisenin karanlık köşelerinde ışıklı kılıcını kullanarak öğrencileri yalnızca kendisinin görebildiği canavarlardan korur.
Tür : Bilim Kurgu, Fantazi, Dram, Komedi
A Korean Odyssey izle, 2017 Yapımı A Korean Odyssey dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Hikaye, kötü tanrıların yaygın olduğu 2017'nin karanlık dünyasında gerçek ışık arayışını tasvir ediyor. 2017 yılında, Son Oh Gong ve Kral Wooma birbirleriyle çatışıyorlar ve kötülüklerin her yerde var olduğu karanlık bir dünyada gerçek bir ışık arıyorlar.
Yapım Yılı : 2017
Oyuncular : Lee Seung-gi, Cha Seung-won, Oh Yeon-Seo, Lee Hong-gi, Jang Gwang
Tür : Gizem, Komedi
(IMDb: 7.9)
Bad Guys izle, 2014 Yapımı Bad Guys dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle rtan şiddet içeren suçlarla mücadele etmek için Polis Şefi Dedektif Oh Goo Tak'tan suçlulardan oluşan bir ekip kurmasını istiyor. Halen aşırı güç kullanmaktan dolayı polis gücünden uzaklaştırılmıştır. Daha sonra ekip üyelerini toplar: bir gangster olan Park Woong Chul, olağanüstü zekaya sahip en genç seri katil olan Lee Jung Moon ve sözleşme katili Jung Tae Soo. Polis Müfettişi Yoo Mi Young da takıma katılıyor ve bu adamların onlarla rasyonel ve bazen duygusal olarak uğraşarak bir ekip olarak çalışmasını sağlamaya çalışıyor.
Yapım Yılı : 2014
Oyuncular : Kim Sang-joong, Park Hae-jin, Ma Dong-seok, Kang Ye-won, Jo Dong-hyuk
Tür : Aksiyon, Macera, Suç
(IMDb: 6.2)
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Yoshiyoshi Arakawa, Yuina Kuroshima, Ririka, Nana Yanagisawa, Atom Shukugawa
Tür : Dram, Gizem
Joseonroko Nokdujeon izle, 2019 Yapımı Joseonroko Nokdujeon dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Canını kurtarmak için kaçan genç bir adam, göze batmadan saklanabileceği en iyi yerin dul kadınlarla dolu bir köy olduğunu keşfeder. Tabii önce kadın kılığına girmelidir.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Jang Dong-yoon, Kim So-hyun, Kang Tae-oh, Jun-ho Jeong,
Tür : Dram, Komedi
Dakteo Peurijeuneo izle, 2019 Yapımı Dakteo Peurijeuneo dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Na Yi Je (Namgung Min) mükemmel becerilere sahip bir cerrah ve aynı zamanda nazik bir insandır. Kendisinin sebep olmadığı ölümle neticelenen tıbbi bir kazaya karıştığı gerekçesiyle çalıştığı hastaneden atılır ve hapse girer. Daha sonra kendisine komplo kuranlardan intikamını almak için yeterli bağlantıları bulmak amacıyla bir hapishane tıp kliniğinin şefi olarak çalışmaya başlar.
Yapım Yılı : 2019
Oyuncular : Namkoong Min, Kwon Na-ra, Kim Byung-chul, Choi Won-young, Park Eun-seok
Tür : Dram, Suç
It’s Okay to Not Be izle, 2020 Yapımı It’s Okay to Not Be dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Duygusal yükünden ve hayatı boyunca üstlendiği ağır sorumluluktan kaçmak için çaresiz kalan bir psikiyatri koğuşu çalışanı, beklenmedik bir peri masalları yazan ama onlara inanmayan bir kadının yardımıyla iyileşmeye başlar. Dizi, psikiyatri bölümünde çalışan Moon Kang Tae(Kim Soo Hyun)ile popüler ama antisosyal kişilik bozukluğu olan Go Mun Young(Seo Ye Ji)’un etrafında dönmektedir. Moon Kang Tae’nin aşka ayıracak vakti yoktur. Go Mun Young ise aşk hakkında hiçbir şey bilmemektedir.Ancak ikisi birbirlerini tanıdıkça yakınlaşır ve aşk sayesinde zorlukların üstesinden gelir.Onlar kayıp ruhlarını ve kimliklerini yeniden keşfederler.
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Kim Soo-hyun, Seo Ye-ji, Park Gyu-young, Oh Jung-se, Park Jin-joo
Tür : Dram, Komedi
Backstreet Rooki eizle, 2020 Yapımı Backstreet Rookie dizisinin tüm bölümleri full hd tek parça olarak dizimom.net farkıyla sizlerle Bir zamanlar baş belası olan dört boyutlu masum kız Jung Saet Byeol ve sevimli şefkatli erkek mağaza müdürü Choi Dae Hyun'un bir kolaylık bağlamında 24 saatlik öngörülemeyen aşk hikayesini anlatıyor. saklayın. Birbirleriyle 4 yıl önce tesadüfen tanışmışlardı, o zamanlar Saet Byeol Dae Hyun'dan kendileri için sigara almasını istedi. Şimdiye kadar Saet Byeol markete gelir. Dae Hyun yarı zamanlı bir işe koşar, komik romantik hikayeleri başlar
Yapım Yılı : 2020
Oyuncular : Ji Chang-wook, Kim Yoo-jung, Do Sang-woo, Han Sun-hwa, Lee Byung-joon
Tür : Komedi